Pulovër me thurje Mango

5243L

SKU: 17019092

Pulovër me mëngë të gjata, me detaje gurësh

l
m
s
XS
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me mëngë të gjata, me detaje gurësh me disa tonalitete dhe me jakë rrethore. 74% Akrilik 17% Poliestër 9% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë