Pulovër me thurje Mango

3990L

SKU: 27010478

Pulovër me mëngë të gjata me thurje

l
m
s
xl
XS
Bezhe e lehte
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me mëngë të gjata me thurje, prerje e shkurtër dhe e drejtë.74% Poliestër 23% Akrilik 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë