Pulovër me thurje Mango

890L

SKU: 27004024

Pulovër me mëngë të gjata me thurje

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër me mëngë të gjata me thurje, me detaje tegelash dhe jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë