Pulovër me thurje motivesh gjeometrike Cortefiel

6490L

SKU: 6212558

Pulovër me thurje motivesh gjeometrike,mëngë treçerekëshe dhe jakë V

l
m
s
xl
xxl
bezhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër me thurje motivesh gjeometrike,mëngë treçerekëshe me kopsa dekorative në skaje dhe jakë V,prerje e drejtë. 86% Viskoze 9% Poliester 5% Fiber metalike

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë