Pulovër me thurje Okaidi

1495L

SKU: 75921

Pulovër me mëngë të gjata me thurje

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
E kuqe
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me mëngë të gjata me thurje, me jakë të rrumbullakët dhe me printe me vija me tre tonalitete të kombinuara .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë