Pulovër me thurje Springfield

SKU: 1332462

Pulovër me mëngë të gjata, me thurje dhe me detaje të hapura tek pjesa e kraharorit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me mëngë të gjata, me thurje dhe me detaje të hapura tek pjesa e kraharorit, me jakë të rrumbullakët. 54% Pambuk 36% Akrilik 10% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë