Pulovër me thurje Springfield

1500L

SKU: 1333160

Pulovër me mëngë të gjata me thurje dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
Portokalli e lehtë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër me mëngë të gjata me thurje dhe jakë rrethore, me dy tonalitete. 53% Akrilik 33% Poliestër 12% Poliamid 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë