Pulovër me thurje, Springfield

2500L

SKU: 1333192

Pulovër me mëngë të gjata, me thurje dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër pambuku me mëngë të gjata, me thurje dhe jakë rrethore, me dy tonalitete. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë