Pulovër me vija, Mango

SKU: 37087720

Pulovër me vija, me jakë rrumbullake.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër me vija, me jakë rrumbullake.50% Akrilik, 44% Poliestër, 5% Lesh, 1% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë