Pulovër me vija Prenatal

897L

SKU: 661524

Pulovër me vija dhe një fjongo në sup

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn me vija horizontale me dy tonalitete dhe me një fjongo në sup. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë