Pulovër me vija Springfield

4490L

SKU: 1402439

Pulovër me vija me disa tonalitete të kombinuara

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me vija me disa tonalitete të kombinuara, me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë