Pulovër me zinxhir në jakë Mango

2994L

SKU: 87060567

Pulovër e vijëzuar

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me vija horizontale, dizajn i gjerë dhe me një zinxhir në jakën e lartë. 49% Viskoze, 20% Poliamid, 31% PBT

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA