Pulovër oversize Mango

1790L

SKU: 27000784

Pulovër e leshtë oversize, me jakë rrethore

l
m
s
XS
Bezhe e lehte
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër e leshtë oversize, me jakë rrethore dhe me xhepa në pjesën e përparme. 76% Poliestër 18% Akrilik 4% Lesh 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit