Pulovër oversize Mango

4990L

SKU: 27011153

Pulovër me mëngë të gjata, prerje oversize

l
m
s
XS
Lejla e lehtë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Pulovër me mëngë të gjata, prerje oversize me jakë rrethore dhe me shirit elastik tek pjesa e mëngëve. 73% Akrilik 17% Poliestër 10% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë