Triko me mëngë të gjata Mango

1794L

SKU: 87081034

Triko me kapuç

l
m
s
XS
bezhe
gri
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me dizajn oversize, me mëngë të gjata dhe me kapuç me lidhëse. 92% Poliester, 8% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA