Pulovër Oversized-Fit Mango

2093L

SKU: 87035645

Pulovër Oversized-Fit, jakë V , mëngë të shkurtra të rëna

l
m
s
XS
bezhe
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër Oversized-Fit, jakë V , mëngë të shkurtra të rëna dhe çarje ne pjesët anësore. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA