Bluzë pambuku Springfield

1140L

SKU: 1403431

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, dizajn bazik

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
Blu e errët
Gri e lehte
Jeshile e lehte
Kaki e lehtë
Lejla e lehtë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, dizajn bazik me prerje të drejtë dhe jakë rrethore.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë