Pulovër pambuku, Springfield

1500L

SKU: 0093159

Pulovër pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Bezhe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, me dizajn të stampuar në mes. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë