Pulovër pambuku, Springfield

1440L

SKU: 1413164

Pulovër pambuku me mëngë të gjata

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e errët
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër pambuku me mëngë të gjata, me jakë rrethore dhe me një dizajn biciklete të stampuar në mes. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë