Pulovër pambuku, Springfield

4490L

SKU: 1402463

Pulovër me mëngë të gjata, dizajn bazik

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Bezhë
Blu e errët
Gri e erret
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër me mëngë të gjata, dizajn bazik dhe jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë