Pulovër e thurur Mango

2994L

SKU: 87083264

Pulovër e vijëzuar

l
m
s
xl
XS
roze
Rozë pastel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pulovër e thurur me mëngë të gjata dhe jakë rrethore. Dizajn me vija horizontale shumëngjyrëshe. 71% Akrilik, 29% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA