Pupa Okaidi

2390L

SKU: 96829901

Pupa per ambiente te brendhme me push

25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Pupa per ambiente te brendshme, te ngrohta me push brenda, me llastik ne pjesen e siperme te pupes, taban I sheshte dhe komod,100% Poliester

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

VAJZE