Pupa, Prenatal

SKU: 609491

Pupa me thurje për vazja

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Pupa me thurje për vazja, me një detaj fjogoje në mes. 50% Akrilik 50% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë