Reçipeta bikini me mbushje Women Secret

4190L

SKU: 5989248

Reçipeta bikini me jakë të kryqëzuar

100B
85B
90B
95B
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta bikini me mbushje me efekt natyral dhe me jakë të kryqëzuar, me rrip që lidhet pas qafës. 86% Poliamide 14% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

85B, 90B, 95B

Përzgjidh masën

100B, 85B, 90B, 95B

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi