Reçipeta bikini me printe Women Secret

1347L

SKU: 6489869

Reçipeta bikini trekëndore me printe florale

100B
85B
90B
95B
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta bikini trekëndore me rripa që lidhen pas qafës dhe me thekë në skaje, dizajn me printe florale dhe me detaje thekësh të varura në mes. 90% Poliamide 10% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë