Reçipeta dantelle pa mbushje Women Secret

2443L

SKU: 4039807

Reçipeta dantelle në formë trekëndore

85B
90B
95B
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta dantelle në formë trekëndore, pa mbushje dhe që hapen me kapëse në pjesën përpara. 86% Poliamid, 14% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë