Recipeta dantelle, Women Secret

1140L

SKU: 5663651

Recipeta trekëndore, me pak mbushje

l
m
s
xl
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Recipeta trekëndore, me pak mbushje, me rripa të trashë dhe detaje dantelle. 91% Poliamid 9% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë