Reçipeta klasike me mbushje Women Secret

2690L

SKU: 4342577

Reçipeta me mbushje dhe me detaje dantelle

100B
80B
85B
90B
95B
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta klasike me mbushje, dizajn elegant me shirit dantelle. 60% Pambuk 38% MODAL 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë