Reçipeta me mbushje Women Secret

SKU: 3542726

Reçipeta klasike me mbushje dhe me dantellë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Reçipeta klasike me mbushje dhe me dantellë, me detaje florale. 92% Poliamid 8% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë