Reçipeta me mbushje Women Secret

1995L

SKU: 4022495

Reçipeta klasike me mbushje dhe me dantellë

100B
80B
85B
90B
95B
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Reçipeta klasike me mbushje dhe me dantellë, me detaje florale. 91% Poliamid 9% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë