Reçipeta me pak mbushje Women Secret

2690L

SKU: 4342496

Reçipeta trekëndore me shirit dantelle

100B
85B
90B
95B
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta trekëndore me pak mbushje, dizajn elegant me shirit dantelle dhe kopsa jofunksionale. 38% Pambuk, 28% Viskozë, 27% Poliamid, 7% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë