Reçipeta me pak mbushje Women Secret

2690L

SKU: 4342534

Reçipeta trekëndore me shirit dantelle

100B
85B
90B
95B
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta trekëndore me pak mbushje, dizajn elegant me shirit dantelle dhe kopsa jofunksionale. 60% Pambuk 38% MODAL 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë