Reçipeta mikrofibër me pak mbushje në kupë B Women Secret

2793L

SKU: 3549518

Reçipeta mikrofibër me pak mbushje në kupë B

100B
85B
90B
95B
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Ky koleksion është dizenjuar duke zgjedhur me kujdes pëlhura me modele që përshtaten me të gjitha llojet e trupave. Me kupa të buta më [ak mbushje. Rrit bukurinë natyrale te gjoksit. Dizajn i bukur dhe delikat mikrofibër me detaje fjongo në qendër dhe motive dantelle në pjesën e pasme. – Kombinojeni atë me mbathjet ose tangat që përputhet. – 4 nivele kapëse për një përshtatje perfekte. – Mbërthyes me shumë pozicione. 85% Poliamid 15% Elasatan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë