Reçipeta në formë kanatjere Women Secret

1095L

SKU: 4669010

Reçipeta në formë kanatjereje me mbushje që mund të hiqet

l
m
s
xl
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta në formë kanatjereje me mbushje që mund të hiqet dhe me jakë V; mund të vishen me pantallona sportive ose me xhinse dhe xhaketë për një pamje trend. 48% Poliamid, 44% Poliester, 8% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë