Reçipeta pambuku, Prenatal

SKU: 679170

Reçipeta trekëndore pambuku

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Reçipeta trekëndore pambuku, të përshtatshme për gjidhënie, kupa D. 90% Pambuk 10% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë