Reçipeta për gjidhënie Women Secret

2690L

SKU: 4652924

Reçipeta trekëndore me mbushje, të përshtatshme për gjidhënie

100B
90B
95B
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta me prerje trekëndore dhe me mbushje, praktike dhe të përshtatshme për gjidhënie me rrip të ndashëm. 53% Pambuk, 40% Viskozë, 7% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë