Reçipeta për gjidhënie Women Secret

2690L

SKU: 4652746

Reçipeta trekëndore të përshtatshme për gjidhënie

100B
90B
95B
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta me prerje trekëndore, praktike dhe të përshtatshme për gjidhënie me rrip të ndashëm.86% Poliamid 14% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë