Reçipeta për gjidhënie Women Secret

2690L

SKU: 4652886

Reçipeta trekëndore të përshtatshme për gjidhënie

100B
90B
95B
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta me prerje trekëndore, praktike dhe të përshtatshme për gjidhënie me rrip të ndashëm. 37% Pambuk, 28% Viskozë, 27% Poliamid, 8% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë