Reçipeta trekëndore Women Secret

3790L

SKU: 3543138

Reçipeta trekëndore me mbushje

100B
85B
90B
95B
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Reçipeta trekëndore me mbushje dhe me detaje dantelle. 92% Poliamid 8% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit