Reçipeta trekëndore ,Women Secret

1050L

SKU: 4023796

Një dizajn shumë i veçantë i frymëzuar nga botanika me perime dantelle me model V të kombinuara me lule dhe pika. Me rrip të dyfishtë të rregullueshëm

100B
85B
90B
95B
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Një dizajn shumë i veçantë i frymëzuar nga botanika me perime dantelle me model V të kombinuara me lule dhe pika. Me rrip të dyfishtë të rregullueshëm078% Poliamidë 022% Elastain

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , ,