Reçipeta trekëndore Women Secret

1690L

SKU: 4662067

Reçipeta trekëndore me rrip përreth qafës

l
m
s
xl
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Reçipeta trekëndore, dizajn elegant me rrip përreth qafës dhe me detaje kopsash. 43% Pambuk, 32% Viskoze, 18% Poliamid, 7% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë