Relaks, Giordani, Prenatal

8490L

SKU: 623314

Mbështetës relaksi, mbulesa e pëlhurës së butë dhe zvogëluesi i formës së butë garantojnë rehati maksimale.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Mbështetës relaksi, mbulesa e pëlhurës së butë dhe zvogëluesi i formës së butë garantojnë rehati maksimale.Funksioni i lëkundjes dhe dridhja e lehtë do ta ndihmojnë fëmijën të bjerë në gjumë. Harku i gjallë i lojës do ta argëtojë atë ndërsa dëgjon shumë melodi të këndshme. Mund të përdoret deri në 9 kg

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,