Relaks, Giordani, Prenatal

SKU: 675949

Mbeshtetës relaksi, pjesa ku ndodhen lodrat e lëvizhme , mund të vendoset në tre pozicione.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Mbeshtetës relaksi, pjesa ku ndodhen lodrat e lëvizhme , mund të vendoset në tre pozicione.Pëlhurë e sediljes që hiqet dhe lahet
Përdoreni si karrige lëkundëse ose në një pozicion fiks
E pajisur me dridhje për relaksimin e fëmijës

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,