Retine ushqimore – Prenatal,PRENATAL

1270L

SKU: 8054688008331

Retine ushqimore

8 stok

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Retinë ushqimore e përshtatshme nga Prenatal, për aromat dhe teksturat e para të reja në mënyrë të sigurt, vetëm copa të vogla kalojnë nëpër retinë.
Lehtë për t’u përdorur: thjesht fusni fruta dhe perime në rrjetë dhe vidhoseni në bazë.
6 muaj e lart

Sipas markës

Sipas sezonit