Robdeshambër sateni, Women Secret

1800L

SKU: 2533679

Robdshambër i shkurtër sateni me rrip tek pjesa e belit

l
m
s
xl
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Robdshambër i shkurtër sateni me rrip tek pjesa e belit dhe me detaje dantelle. 71% Poliestwr 25% Poliamid 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë