Robdeshambër Women Secret

2745L

SKU: 4412172

Robdeshambër i shkurtër me kapuc dhe me xhepa

l
m
s
xl
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Robdeshambër i shkurtër me kapuc dhe me xhepa, me lidhëse tek pjesa e belit. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë