Roll on me aromë piperi rozë, Parfois

690L

SKU: 194174_VT

Roll on për të gjithë trupin, me aromë piperi rozë, ndërthurur me kajsinë dhe trëndafilin.

U
Violet
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Roll on për të gjithë trupin, me aromë piperi rozë, ndërthurur me kajsinë dhe trëndafilin.100% Xham

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë