Rrake me lëkundje me rosak, Prenatal

1490L

SKU: 8053735015742

Rrake me lëkundje dhe e butë për fëmijët.

Ka stok

Shtojeni ne listen e deshirave

Rrake me lëkundje dhe e butë për fëmijët, Ducky trokëllima me shumë aktivitete, një mik i vogël për të mbyllur telefonin dhe për ta mbajtur gjithmonë me vete. Pajisur me funksionin Pull & Shake, tërhiqeni Ducky poshtë dhe ai do të fillojë të dridhet! Përfshin një masazhues fleksibël në formë gjetheje, një pasqyrë dhe një rrip biberoni. E bërë prej pëlhure të butë me teksturë ndijore për të zhvilluar shqisën e prekjes.

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë