Rreth flokësh me dy tonalitete Women Secret

1490L 1043L

SKU: 7899793

Rreth flokësh me nyjë të lidhur

U
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Rreth flokësh me printeme dy tonalitete dhe me një nyjë të lidhur në mes. 90% Poliester, 10% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, U

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA