Rreth flokësh me lule Okaidi

SKU: 95553

Rreth flokësh me shirit elastik nga pas dhe me tri lule

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Rreth flokësh i mbyllur me një pjesë elastike për përshtatje nga pas, dizajn me tri lule me detaje të shndritshme. 5% Elastan, 95% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës